Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleGalleryIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Gal prikelkim foruma

Go down 
+8
Matt Hardy
Ashley
HBK Shawn Michaels
Edge
Victoria
Torrie Wilson
Rob Van Dam
HHH
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-15, 5:06 pm

cia tavo as turiu tavo skype ir tu y man davei is to saito
Atgal į viršų Go down
HHH
.::WHC Champ::.
HHH


Pranešimų skaičius : 1642
Age : 54
Esu iš : Nashua, New Hampshire, USA
Registration date : 2007-07-27

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-15, 5:14 pm

loche tu nx niekas neis y vaiku saita supratai nx
Atgal į viršų Go down
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-15, 5:29 pm

Cai man
Atgal į viršų Go down
Edge

Edge


Pranešimų skaičius : 1147
Age : 50
Esu iš : Orangeville, Ontario, Canada
Registration date : 2007-07-17

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-15, 6:26 pm

cia kuriam hhh?
rob van dam:ar tu durnas man kurt toki durna fora anksciau turejau foru jie buvo geresni uz sita ir nepisk proto jauciu tu cia reklama padarei kad tipo ateitu visi ir mane apkaltinai...
P.S.as gal ir turi mano skype susiradai mane per sy fora ir bandai mane apkalint apgailetina...
Atgal į viršų Go down
Victoria

Victoria


Pranešimų skaičius : 366
Age : 53
Esu iš : San Bernardino, CA
Registration date : 2007-10-21

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-15, 7:57 pm

ech manau mum patiem cia reik ka nors daryt.vel daryt veiksma kovas ir pansiai ;]
Atgal į viršų Go down
http://www.candicemichelle.ten.lt
Ashley

Ashley


Pranešimų skaičius : 1769
Age : 45
Esu iš : Babylon, New York
Registration date : 2007-07-05

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-15, 8:07 pm

Taip jau gavos kad forumas apmire... Mes stengemes, darem viska bet is to nebuvo jokios naudos. Forumas vistiek liko vaiku darzelis.(nekalbu apie tuos kurie tikrai normaliai cia dalyvavo) Atsibodo. Kam stengtis daryt ka nors jei nesamones cia vyksta. Nebebus jau cia taip kaip anksciau kad ir kaip gaila.
Atgal į viršų Go down
http://www.ashleymassaro.net
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-16, 12:16 am

Labai gaila ir as tave Edge nekaltinu ir kokie tie forai geresni uz sita?
Atgal į viršų Go down
Edge

Edge


Pranešimų skaičius : 1147
Age : 50
Esu iš : Orangeville, Ontario, Canada
Registration date : 2007-07-17

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-16, 9:47 am

uz ta kuri davei
beje visi kas nori prisidet prie manes su hhh ir ashlery reborn sito webo rasot cia mes nusprendem trinsim ilgai nesilankancius nebent jioe i pm parashys kad retai gales del tokiu ir tokiu bedu trinsim 10 -11 mecius nes jie sugadina fora niu zdz imsimes tokiu preimoniu!!!!!!!!!!!!
let the become reborn start!!!!!!!!!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
HHH
.::WHC Champ::.
HHH


Pranešimų skaičius : 1642
Age : 54
Esu iš : Nashua, New Hampshire, USA
Registration date : 2007-07-27

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-16, 10:02 am

Rob Van Dam rašo:
Labai gaila ir as tave Edge nekaltinu ir kokie tie forai geresni uz sita?


klausyk nx debile,jaij tu ce ateini nx man nuo ryto nuotaika sugadint tai isvis gali nebesilankyt,byby as padejes ant taves,vistiek nx nieko naujo naparasai,todel rinkis as iseinu arba tu nes nepakesiu tavo gaidisku postu scratch scratch scratch
Atgal į viršų Go down
Edge

Edge


Pranešimų skaičius : 1147
Age : 50
Esu iš : Orangeville, Ontario, Canada
Registration date : 2007-07-17

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-16, 10:55 am

hhh tesiog nekreipk demesio...
Atgal į viršų Go down
Victoria

Victoria


Pranešimų skaičius : 366
Age : 53
Esu iš : San Bernardino, CA
Registration date : 2007-10-21

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-16, 11:50 am

as visiskai pritariu tokiom priemonem ;]
Atgal į viršų Go down
http://www.candicemichelle.ten.lt
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-16, 2:47 pm

Tai mes dabar turim prikelt saita nes matau po truputi keles
Atgal į viršų Go down
Edge

Edge


Pranešimų skaičius : 1147
Age : 50
Esu iš : Orangeville, Ontario, Canada
Registration date : 2007-07-17

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-16, 4:21 pm

kelsis tik musu deka o tu tikriausei busi pasalintas rvd!
Atgal į viršų Go down
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-16, 7:28 pm

Del ko
Atgal į viršų Go down
HBK Shawn Michaels

HBK Shawn Michaels


Pranešimų skaičius : 226
Age : 58
Esu iš : San Antonio,Texas
Registration date : 2007-10-03

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-16, 8:30 pm

as tikrai stengsiuos padet atgaiwint fora
Atgal į viršų Go down
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-16, 9:35 pm

As ir stenguos marine
Atgal į viršų Go down
Edge

Edge


Pranešimų skaičius : 1147
Age : 50
Esu iš : Orangeville, Ontario, Canada
Registration date : 2007-07-17

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-17, 7:35 pm

rvd del tlo kad tu 10 metis o gal net 11metis ir tiek...
Atgal į viršų Go down
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-17, 7:39 pm

Is kur zinai kad man 10metu
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Pranešimų skaičius : 294
Age : 49
Esu iš : Cameron, North Carolina
Registration date : 2007-07-24

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-17, 8:47 pm

PAGAL ELGESI GALIMA ATSPETI. NU VISISKAI...
Atgal į viršų Go down
Victoria

Victoria


Pranešimų skaičius : 366
Age : 53
Esu iš : San Bernardino, CA
Registration date : 2007-10-21

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-18, 4:12 pm

Taip jus cia nieko neprikelsit.veiksmo reik.
Atgal į viršų Go down
http://www.candicemichelle.ten.lt
Edge

Edge


Pranešimų skaičius : 1147
Age : 50
Esu iš : Orangeville, Ontario, Canada
Registration date : 2007-07-17

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-18, 6:56 pm

prieklsim bet reik 10mecisu trint o rvd tai tikrai desimt arba 11 nepamenu nes kas kur tavo rasymas man maytas
Atgal į viršų Go down
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-18, 8:41 pm

as tau duocau 11metu
Atgal į viršų Go down
Lita

Lita


Pranešimų skaičius : 1649
Age : 49
Esu iš : Sanford, N.C.
Registration date : 2007-07-05

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-18, 8:49 pm

Gelbėtojai... Wink
Edge>kalbi tarsi būtum adminas... trynsi, darysi... nu trynk, trynk, sekmės tau Wink
RVD>esi sumautas šūdžius. Nesikeiskiu ir nenusileisiu iki tavo lygio. Turėkis tą savo "forumą" nors man asmeniškai tokią nesamonę būtų gėda vadinti forumu... Bet nors turėk gėdos ir taip akivaizdžiai nereklamink kituose forumuose. Jokios naudos, nes jei kas ir perbėgs, tai bus tokie žmonės kurie laksto iš vieno forumo į kitą, taigi pas tave irgi ilgai neužsilaikys.
Žmonės, aš taip pavargau nuo to kas čia vyko, vyksta ir kaip supratau vyks... Sad Kokios kalbos apie forumo prikėlimą? Jūs(ne visi)absoliučiai nemastot ką darot. Nebent jūsų tikslas yra "prišiūkšlinti" forumą... Skaitant postus darosi graudu, apie ryšį tarp žinučių ar elementarią gramatiką iš vis nėr ką kalbėti. Kas iš tų jūsų žinučių, cituoju:
"Šoka"
"Toliau eina" ir pan.
Koks jūsų tikslas? Parašyt kuo daugiau postų? Turiu jus nuvilti, už tai prizo negausit.
Yra nerealiai skaudu, kada visas tavo darbas(nuo to laiko kai deivis perdavė Administratorės pareigas man, aš čia "krušausi"praktiškai viena. Žinoma padėjo Dee, bet kaip jums atrodo, kas suko galvą, svarstė kaip pakviesti žmonių ir tt? Aišku tai niekam nerūpi. Tai kodėl aš tada turiu jumis rūpintis ir PRIKĖLINĖT šitą forumą? Jei jūs(vėlgi apsikartosiu-ne visi)esat konkrečiai ant manęs padėję.
Reklamuoti forumą? Koks sveiko proto žmogus norėtų dalyvauti tokiam forume? Užtenka užmesti akį į RVD postus ir bet kam tampa aišku kas tai epr forumas. Aš bandžiau kovoti su vaikais, bandžiau trinti postus, userius... jūs neįsivaizduojat kiek tai užima laiko ir pastangų. Bet kad ir kaip stengčiausi, viskas vėl prasideda iš naujo... Ką gi... šį kart aš tikrai pasiduodu.
Ačiū tiems, kas stengėsi padėti, kas buvo čia nuo pat pradžių, love ya Rolling Eyes
Galit varyt, koliot mane, nes žinoma aš blogiausia buvau ir liksiu... nes stengiausi palaikyti tvarką...
Forumą kogero uždarysiu nes skaudu čia užėjus pamatyti kas kart vis didesnį jovalą... matyt kaip kiti šika ant tavo darbo.
Prašom, norintys toliau blevyzgot perbėgt į CM Punk'o, RVD forumus(jei dar to nepadarėt Very Happy ) jums ten turėtų patikt...
Tai tiek...
Sekmės visiems Wink
Jūsų Džey
Atgal į viršų Go down
https://w-w-e.lithuanianforum.com
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-18, 9:01 pm

Vsisi ant manes varo!
Atgal į viršų Go down
Lita

Lita


Pranešimų skaičius : 1649
Age : 49
Esu iš : Sanford, N.C.
Registration date : 2007-07-05

Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime2007-12-18, 9:11 pm

Ir įdomu kodėl? Nejauti tame kokios nors savo pačio kaltės? Aš asmeniškai jei pati matyčiau, akd taip žiauriai nepritampu, nelaukdama kol ant manęs pradės varyti išeičiau. Amžiaus skirtumas yra pernelyg didelis. Suprask tu pagaliau. Registracijos lape rašoma,"sutinku man yra virš 13 metų" ir jei spaudi šį hipertekstą, tau atidaro tolimesnį registracijos blanką. Tai va, jei mokėtum skaityt nebūtum iš viso prisiregistravęs. Nors kiek aiškiau pasidarė?
Atgal į viršų Go down
https://w-w-e.lithuanianforum.com
Sponsored content





Gal prikelkim foruma - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gal prikelkim foruma
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Realybė :: .::LETS TALK ABOUT::.-
Pereiti į: