Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisPortaleGalleryIeškotiLatest imagesRegistruotisPrisijungti

 

 Gal prikelkim foruma

Go down 
+8
Matt Hardy
Ashley
HBK Shawn Michaels
Edge
Victoria
Torrie Wilson
Rob Van Dam
HHH
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-18, 9:16 pm

Taip ir as jaucuosi kaltas, kad reklamavau kita foruma Sad
Atgal į viršų Go down
HHH
.::WHC Champ::.
HHH


Pranešimų skaičius : 1642
Age : 54
Esu iš : Nashua, New Hampshire, USA
Registration date : 2007-07-27

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-19, 6:23 am

[quote="Lita"]Gelbėtojai... Wink
Edge>kalbi tarsi būtum adminas... trynsi, darysi... nu trynk, trynk, sekmės tau Wink
RVD>esi sumautas šūdžius. Nesikeiskiu ir nenusileisiu iki tavo lygio. Turėkis tą savo "forumą" nors man asmeniškai tokią nesamonę būtų gėda vadinti forumu... Bet nors turėk gėdos ir taip akivaizdžiai nereklamink kituose forumuose. Jokios naudos, nes jei kas ir perbėgs, tai bus tokie žmonės kurie laksto iš vieno forumo į kitą, taigi pas tave irgi ilgai neužsilaikys.
Žmonės, aš taip pavargau nuo to kas čia vyko, vyksta ir kaip supratau vyks... Sad Kokios kalbos apie forumo prikėlimą? Jūs(ne visi)absoliučiai nemastot ką darot. Nebent jūsų tikslas yra "prišiūkšlinti" forumą... Skaitant postus darosi graudu, apie ryšį tarp žinučių ar elementarią gramatiką iš vis nėr ką kalbėti. Kas iš tų jūsų žinučių, cituoju:
"Šoka"
"Toliau eina" ir pan.
Koks jūsų tikslas? Parašyt kuo daugiau postų? Turiu jus nuvilti, už tai prizo negausit.
Yra nerealiai skaudu, kada visas tavo darbas(nuo to laiko kai deivis perdavė Administratorės pareigas man, aš čia "krušausi"praktiškai viena. Žinoma padėjo Dee, bet kaip jums atrodo, kas suko galvą, svarstė kaip pakviesti žmonių ir tt? Aišku tai niekam nerūpi. Tai kodėl aš tada turiu jumis rūpintis ir PRIKĖLINĖT šitą forumą? Jei jūs(vėlgi apsikartosiu-ne visi)esat konkrečiai ant manęs padėję.
Reklamuoti forumą? Koks sveiko proto žmogus norėtų dalyvauti tokiam forume? Užtenka užmesti akį į RVD postus ir bet kam tampa aišku kas tai epr forumas. Aš bandžiau kovoti su vaikais, bandžiau trinti postus, userius... jūs neįsivaizduojat kiek tai užima laiko ir pastangų. Bet kad ir kaip stengčiausi, viskas vėl prasideda iš naujo... Ką gi... šį kart aš tikrai pasiduodu.
Ačiū tiems, kas stengėsi padėti, kas buvo čia nuo pat pradžių, love ya Rolling Eyes
Galit varyt, koliot mane, nes žinoma aš blogiausia buvau ir liksiu... nes stengiausi palaikyti tvarką...
Forumą kogero uždarysiu nes skaudu čia užėjus pamatyti kas kart vis didesnį jovalą... matyt kaip kiti šika ant tavo darbo.
Prašom, norintys toliau blevyzgot perbėgt į CM Punk'o, RVD forumus(jei dar to nepadarėt Very Happy ) jums ten turėtų patikt...
Tai tiek...
Sekmės visiems Wink



sveikinu Lita Tu parasiai tikra rasiny ir tikrai patikslinu TIKRAI susimasciau kokio bybio mes nx ce isvis diskutuojam jaij tik kelis zmones stengesi prikelt fora o kitu tuo tarpu byby isverte nx lauke auku y sita fora (SORYY uz keiksmazodzius bet per visa nakty dirbau tai irzlus esu),pirma RVDkokio bybio nx ce prisiregistravai jaij bl** tik reklamuot ir beviltiskus postus rasai,antra EDZAI baik tas nesamones apie trynima nes nesam nei as nei tu adminai,o kaip matai mes nesam tikiai, nu suprantu as nesu ce is geruju puses todel pripazystu kad ir as ce nesamoniu esu prirases ir pridirbes. TODEL CHEBRA SUSIMASTYKIT,TARP JU IR AS, IR GAL PABANDOM PRADET POSTINT KAIP SUAUGE ZMONES,NU AISKU CE NE TAU RVD,JUK TAU TIK 10 veryhappy
Atgal į viršų Go down
HHH
.::WHC Champ::.
HHH


Pranešimų skaičius : 1642
Age : 54
Esu iš : Nashua, New Hampshire, USA
Registration date : 2007-07-27

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-19, 6:24 am

Rob Van Dam rašo:
Taip ir as jaucuosi kaltas, kad reklamavau kita foruma Sad

TIK DEL TO KALTAS JAUTIES VAIKELI ATSIBUSK IR PASISKAITYK SAVO POSTUS PER NAUJA
Atgal į viršų Go down
Lita

Lita


Pranešimų skaičius : 1649
Age : 49
Esu iš : Sanford, N.C.
Registration date : 2007-07-05

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-19, 4:08 pm

HHH>Ačiū. Tik nesuprantu vieno... geriau nei kas kitas žinai, kad forumas persikėlęs... tai... kam tos gelbėjimo akcijos čia? Ko jūs taip prisirišę prie šito adreso? Rolling Eyes Ten juk viskas tas pats tik, kad nėra visų vaikų. Nedašunta man, gal kas apšviesit? confused
Atgal į viršų Go down
https://w-w-e.lithuanianforum.com
Edge

Edge


Pranešimų skaičius : 1147
Age : 50
Esu iš : Orangeville, Ontario, Canada
Registration date : 2007-07-17

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-19, 6:56 pm

manau lita...
tai yr adalykas kad mum sitas foras labiau patinka nei kitas...
srry hhh kad uz tave pasakau bet as cia tik savo nuomoner isreksiu...
Atgal į viršų Go down
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-19, 9:45 pm

tYLEK HHH ir cia bl** kazkokie nenormalus zmones cia turi but 15 metu kad cia ateit?
Atgal į viršų Go down
Angel Williams

Angel Williams


Pranešimų skaičius : 16
Registration date : 2007-12-17

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-19, 10:26 pm

Nu ne negaliu neįsikišti: Rob Van Dam >>> Neatsikalbinėk prieš vyresnius x( Bėje kiek tau? 10 ar 11m? Gal vis dėl to pasakysi... Negi dar nematai, kad jau tikrai visus užknisai su savo nesamonėm...
Edge >>> Jei jums šitas foras patinka labiau, tai tada gal patylėsiu... Nes manau bet kuris žmogus (vyresnis nei 13) norėtų lankytis tokiam forume kur nebūtų snarglių kurie rašo nesamones...
Atgal į viršų Go down
HHH
.::WHC Champ::.
HHH


Pranešimų skaičius : 1642
Age : 54
Esu iš : Nashua, New Hampshire, USA
Registration date : 2007-07-27

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-20, 3:58 am

bl** as buvau tlb seniai uztikes viena fora ir jame apie 20zmoniu,ir tikrai nera nei vieno beviltisko,visi raso supratingai
Atgal į viršų Go down
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-20, 5:06 pm

Na as zinau gyresiu forumu uz sita IR CIA CISI ZMONES REGUOJA KAIP Y TIKRA GYVENIMA KAIP NESVEIKI
Atgal į viršų Go down
Angel Williams

Angel Williams


Pranešimų skaičius : 16
Registration date : 2007-12-17

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-20, 6:20 pm

Rob Van Dam >>> Jei čia tau žmonės atrodo nesveiki tai kokio velnio čia lankaisi?
Atgal į viršų Go down
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-20, 8:37 pm

bl** jus nesveiki rimtai duokit man ban pan px!
Atgal į viršų Go down
Matt Hardy

Matt Hardy


Pranešimų skaičius : 294
Age : 49
Esu iš : Cameron, North Carolina
Registration date : 2007-07-24

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-20, 11:47 pm

Zinau, kad galbut pasakysiu, tai kas jums nepatiks, bet. Na nezinau, bet maciau labai mazai zmoniu, kurie cia del kazko stengesi. Galbut galiu isskirti tik forumo merginas. Dideli aciu sakau LITAI IR TORRIEI. Litai uz pastangas, o Torrie'i uz kai ka kita Very Happy ... Kitas dalykas, kad daugeliui cia rupi tik pranesimai...Paimkime kad ir sita tema....Nu atsiprasau...Bet bl, px, nx ir t.t. ... Kas cia doro? Nieko. Tiesiog, kad ir RVD tuo labai pasirodyti nori. Patikekek ir be tavo leidimu tave uzbanins. Toliau...Gramatika. Atsiprasau, kad nelabai primenu kas jau ja minejo, Lita regis...Taigi, kosmaras. ZMONES!!! Galiu nemokamai jums kursus pravesti...Gramatikos pamokinciau. As nieko nesakau, del lietuvisku raidziu. Tikrai kartais tingisi jas rasyti, todel nieko tokio. Bet toliau... Nezinau dar karta kartoju, kad tik merginos cia palaiko tvarka. Man irgi yra 12. Daugelis man duoda daugiau, todel, kad nesakau, kad visada, bet dazniausiai nesamoniu nerasau. I si foruma pirma ziurejau labai rimtai, veliau jame visiskai nesilankiau. Visiskai nseniai vel sugrizau. Ir ka pamaciau - TONAS NESAMONIU...Nezinau susimastykite tikrai visi... Vaikinai. Nes taip cia nieko gero nebus.
Edge ir HHH jus daugiau kalbat, bet nieko nedarot. Todel...Nieko pries jus abu neturiu, su jumis bendrauju, bet...Na nezinau. Manyciau, kad ir jus cia ne svientieji. Daugiau pridurti kolkas nenoriu. Net neabejoju, kad dauguma mane isvadins maziumi ir t.t., bet sis forumas man kazka reiskia. Per sita foruma susipazinau su zmogumi, kuris ir uz sito virtualaus gyvenimo man kazka reiskia...Gabija...


P.S. Del LT kursu as cia rimtai
Atgal į viršų Go down
HHH
.::WHC Champ::.
HHH


Pranešimų skaičius : 1642
Age : 54
Esu iš : Nashua, New Hampshire, USA
Registration date : 2007-07-27

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-21, 4:02 am

Respectas tau metai dar vienas sventasis atsirado,zinai ne negalvojau kad tau 12metu,nu krc nesigilinkim,na suprantu kad as db nelabai ydedu pastangu nes neturiu sumauto laiko nes dirbu,o kas neturi ka veikt is foro vistiek nekisa ranku ce
Atgal į viršų Go down
Randy Orton
.::WWE Champ::.
Randy Orton


Pranešimų skaičius : 131
Registration date : 2007-11-15

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-25, 10:04 pm

HHH matosi kad statybininkas esi ;DDD
Atgal į viršų Go down
Victoria

Victoria


Pranešimų skaičius : 366
Age : 53
Esu iš : San Bernardino, CA
Registration date : 2007-10-21

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-27, 12:13 pm

randy,nepradek
Atgal į viršų Go down
http://www.candicemichelle.ten.lt
Rob Van Dam

Rob Van Dam


Pranešimų skaičius : 171
Registration date : 2007-08-31

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2007-12-31, 7:04 pm

Sitas FORUMAS LEVAS TAI CIA VISI NESVEIKI pale bounce
Atgal į viršų Go down
Lita

Lita


Pranešimų skaičius : 1649
Age : 49
Esu iš : Sanford, N.C.
Registration date : 2007-07-05

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2008-01-01, 3:12 pm

Pasakysiu tik tiek:
Pasiskaitykit kas parašyta Ashley namuose.
Pasiskaitykit postą virš manojo.
Užtenka?
Tai turbūt suprasit, kad toliau laikyti atidarytą šitą forumą nėra prasmės.
Tokie išsigimėliai kaip RVD... ką apie jį dar pasakyti?
Protiškai neįgalus.
Vaikas, kurį aiškiai kažkas labai sutraumavo psichologiškai.
(Sutikčiau gatvėj, sutraumuočiau dar labiau)
[Vilnius, Savanorių 28] ;D
Tai va...
Šiandien palieku dar.... gal kas nori ką pasakyt...
Dar gal pareklamint savo forumus ir panašiai, nes daugiau niekas nieko čia nebedaro...
Tai tiek.
Atgal į viršų Go down
https://w-w-e.lithuanianforum.com
Rey Mysterio

Rey Mysterio


Pranešimų skaičius : 1412
Age : 49
Esu iš : San Diego, California
Registration date : 2007-07-31

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2008-01-01, 3:32 pm

Užsakymu lavina baigėsi. Pagaliau radau laisvo laiko... Atėjęs į forumą pamačiau, kad atsirado kažkoks lochas ir teršia forumą savo "protingais" postais. Pagal jo postus spręsčiau kad jam 8 metai+ dėmesio trūkumas. Jeigu dar taip... Forumas miręs.
Atgal į viršų Go down
http://www.reymysterio.com
Lita

Lita


Pranešimų skaičius : 1649
Age : 49
Esu iš : Sanford, N.C.
Registration date : 2007-07-05

Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime2008-01-01, 4:03 pm

Rey>forumas seniai miręs... mes su narmaliausiais žmonėmis persikėlėm...
Atgal į viršų Go down
https://w-w-e.lithuanianforum.com
Sponsored content





Gal prikelkim foruma - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gal prikelkim foruma   Gal prikelkim foruma - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gal prikelkim foruma
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Realybė :: .::LETS TALK ABOUT::.-
Pereiti į: